United  Kingdom

Unites States

Deutschland

France

Belgium

Polska

Espańa

Portugal

Italia

România

  Magyarország

Finland

Croatia

Slovenia

Čechy

Slovensko

Latvija

Lietuva

Nederland

Россия

 Украина

 

Sverige

الدول الأخرى

Other countries

D'autres pays

 

 

Nasze produkty

ZDROWIE I URODA - KULTURYSTYKA - ODCHUDZANIE - POWIEKSZANIE, POTENCJA

Home   Contact   Affiliate

Witamy!

Program partnerski Cash In Pills oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera. Dzięki temu cieszy sie niesłabnącym zaintersowaniem .

Dziś ty też mozesz zarabiać na jego rosnącej popularności , wystarczy ,ze umieszczając linki referencyjne zachęcisz do rejstracji innego webmastera , a będziesz otrzymywał 5% od jego wszystkich wygenerowanych przez niego sprzedaży.

Zapraszamy do promocji Cash In Pills

http://track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?uid=2008&sid=590&pid=89&bid=advandec

Program Partnerski CashInPills to platforma, która umożliwia zarabianie na pośredniczeniu w sprzedaży produktów takich jak :
bullettabletki odchudzające
bulletpreparaty na potencje
bulletferomony
bulletprodukty dla kulturystów
bulletoraz wiele innych.
Nie, nie musisz nic płacić, ponieważ uczestnictwo w naszym Programie Partnerskim jest całkowicie darmowe.
Tak , każdy może zostać partnerem w CashInPills.
Nie, wystarczy tylko zarejestrować się jako Partner w naszym Programie Partnerskim i podać tam wszystkie niezbędne informacje. Rejestracja w naszym programie jest równoznaczna z akceptacją regulaminu CashInPills.
Aby zacząć zarabiać, należy pobrać materiały reklamowe naszych produktów (bannery, artykuły itp.) i umieścić je na swoich stronach WWW. Twoje zarobki będą zależały od tego, ilu Klientów kupi coś u nas z Twojego polecenia i jaka będzie wartość ich zakupów.

Są różne formy promowania produktów bez strony WWW:
bulletfacebook oraz inne portale społecznościowe
bulletpisanie postów na blogach
bulletpisanie komentarzy na forach i blogach
bulletmarketing szeptany
Aby wypłacić zgromadzone środki, należy zgromadzić kwotę minimalną, czyli 200 zł. Pieniądze zawsze są wypłacane 15 dnia miesiąca.
Prowizja jest wypłacana raz w miesiącu po uzyskaniu kwoty minimalnej (200 zł). Pieniądze otrzymasz wybranym przez Partnera sposobem: Paxum, przelew, czek, WebMoney, Epese.
Nie, nie ma takiego terminu. Pieniądze zarobione przez Ciebie cały czas są u Ciebie na koncie i czekają na wypłatę.
W przypadku stwierdzenia łamania Regulaminu naszego Programu Partnerskiego możemy zakończyć współpracę z Partnerem, który działa niezgodnie z Regulaminem. Jego konto zostaje zablokowane, podobnie jak możliwość wypłacenia pieniędzy. Jednym z niedozwolonych działań jest „Spamowanie”.
Spam to niezamówiona informacja handlowa. NIE wysyłaj e-maili promujących nasze produkty do osób, które nie wyraziły zgody na otrzymywanie takich wiadomości od Ciebie. NIE spamuj. Nigdy. Spam jest nielegalny, nieetyczny i przede wszystkim nieskuteczny.
Swoje unikalne linki partnerskie możesz stworzyć samodzielnie w zakładce` Linki i kreacje`. W tej zakładce są wszystkie narzędzia, dzięki którym zaczniesz promować nasze produkty. Znajdziesz tam:
bulletlinki
bulletbannery geotargetowane (czyli reklama, ktorą użytkownik zobaczy w swoim ojczystym języku)
bulletmateriały reklamowe ( bannery, zdjęcia amatorskie, artykuły)
Wystarczy, że wybierzesz produkt, który chcesz promować i zdecydować, czy chcesz umieścić na swojej stronie link czy banner. Kod od razu jest gotowy do pobrania i umieszczenia na stronie. Jest on niezbędny, aby program partnerski mógł właściwie rozpoznać zamówienie złożone za pośrednictwem Twojej strony i przypisać należną Ci prowizję. Kod ten znajdziesz w zakładce `Linki`.
Kampanie to narzędzie służące do śledzenia skuteczności podejmowanych działań. Poprzez dodanie do linku umieszczonego w jakimś miejscu (w jakiejś reklamie) odpowiedniego unikalnego elementu możesz śledzić, ile osób trafiło do nas dzięki tej konkretnej reklamie.
Prowizja jest naliczona w momencie wysłania przez nas produktu do osoby zamawiającej.
Tak, jest jeszcze możliwość promowania samego programu partnerskiego. Prowizja w takim wypadku wynosi 5% od każdej sprzedaży, której dokona polecony partner. Jest to prowizja wieczna.
Niestety nie, nasza Polityka Prywatności nie pozwala nam udostępniać danych Partnerów i Klientów.
Prowizja jest naliczana od sprzedaży wszystkich produktów, które są w naszym programie partnerskim. Prowizje najczęściej wynoszą 30%. Zdarzają się jednak produkty z wyższą prowizją.
Jeśli klient zdecyduje się skorzystać z możliwości zwrotu produktu w razie niezadowolenia z efektów kuracji, prowizja za sprzedaż nie zostanie odjęta od stanu Twojego konta. Prowizja zostanie odliczona jedynie w przypadku nieodebrania paczki przez klienta.
Tak, Twoje prowizje będą naliczane poprawnie. Formularz powinieneś wypełnić najpóźniej wtedy, kiedy będziesz chciał wypłacić zgromadzone środki.

http://track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?uid=2008&sid=590&pid=89&bid=advandec

Użyj głośnika (w prawym górnym rogu)

hormon wzrostu

 

Nasze produkty

ZDROWIE I URODA - KULTURYSTYKA - ODCHUDZANIE - POWIEKSZANIE, POTENCJA

Home   Contact   Affiliate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright or other proprietary statement goes here.
 For problems or questions regarding this web contact netszolga@netszolga.hu